Hakkımızda

GCM Elektrik inşaat sektöründe, kaliteyi esas alan proje ve çalışmaları ile inşaat sektöründe kendi ile yarışan ve her gün bir adım daha ilerlemeyi hedefleyen  yenilikçi bir firmadır.

Çağdaş yaşamın gerekliliğinin farkında olan bunları gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yaşam alanlarını sanata dönüştüren ve ileride geleceğin büyüklerine örnek olacak yapılar yapmayı hedefleyen ve sektörde hep bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlayan, bu sayede “Yaşam Mimarlığı” felsefesini yaşam pratiğine aktaran binalar tasarlamak temel prensibidir.

Misyonumuz

çevreye saygı politikası çerçevesinde, gelecek nesillere temiz bir çevre ve modern projeler bırakmak. İş güvenliği politikalarını geliştirerek çalışanlarının güvenli bir biçimde çalışabilmelerini sağlamak. Müşteri odaklı yeni projeler inşa ederek, daha kaliteli yaşam alanları sunmak.

Vizyonumuz

Sektörde kurumsallaşması ve yaptığı benzersiz projelerle öne çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın bir şirket olmak.

Gcm Elektrik

  • Elektrik Taahhüt
  • İnşaat Tahhüt
  • Mimari Proje

GCM Elektrik